GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

1. Reklamkur.com , kullanıcılara, tüm sektörler ve bölgelerde hizmet veren firmaların tanıtılmasını, belirledikleri anahtar kelimelerde Google'da 1. Sayfada görünmesini ve bu firmalara kullanıcıların kolaylıkla ulaşmasını vizyon edinmiş bir reklam ajansıdır.

2. Reklamkur.com 'u kullanan firmalar, kayıt olma aşamasında firmaları hakkında verdikleri bilgilerin (Firma adı, adresi, telefonu vb.) doğruluğunu onaylamış sayılır. Doğru olmayan firma bilgileri ve/veya bu bilgilerden doğacak sakıncalardan Reklamkur.com  ve ekibi sorumlu değildir.

3. Reklamkur.com 'a bir mail adresi kullanılarak yalnızca bir kayıt  oluşturulabilir. Birden fazla mail adresi kullanılarak açılan firmaların aynı içeriğe sahip olması ise engellenemez.

4. Kayıt olan firmaların verdikleri bilgiler, Reklamkur.com  kullanıcılarının tümüne açık bir şekilde görüntüleneceği gibi, kullanıcılar bu bilgilere arama motorlarını kullanarak da erişebilir. Kayıt olan her firma bunu kabul etmiş sayılır.

5. Reklamkur.com  içerisinde yer alan tüm makale ve diğer içerikler, kaynak gösterilerek kullanılabilir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması kesinlikle yasaktır. Yapılan takiplerde belirlenmesi sonrasında Reklamkur.com  avukatları tarafından cezai işlem için dava açılacaktır.

6. Reklamkur.com 'a kayıt olan firmaların verdikleri bilgiler aracılığı ile her kullanıcının firmaya ulaşabileceği kabul edilmiş sayılır