AS İLAÇLAMA İstanbul Haşere İlaçlama Şirketleri Dezenfeksiyon
logo-black

FİRMAMIZ HAKKINDA

BİZİ TANIYIN

AS İLAÇLAMA İstanbul Haşere İlaçlama Şirketleri Dezenfeksiyon

AS İLAÇLAMA

Haşere (Böcek) ilaçlama, kontrol ve danışmanlık hizmetlerinde sektörde saygın bir yere sahip olmak hedefimizdir. Bu hedeflere ulaşabilmek için gerekli deneyimli, eğitimli personeli bünyemizde barındırıyoruz. Dünya ve Türkiye’de Haşere kontrol (Pest Kontrol) alanındaki gelişmeleri takip ediyoruz. Yeni biyosidal ilçaları ve uygulama şekillerini hızla deneyip bünyemizde kullanmaya başlıyoruz.

Haşere ilaçlama sektöründe bugüne kadar gelmiş olan bazı kalıplaşmış yargıları kabul etmeyip, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Yakın zamanda bünyemize çeşitli sektörlerde deneyime sahip “Kimya Mühendisi” ve “Ziraat mühendisi” kattık.

Dünyanın başına gelmiş geçmiş en büyük sorunlardan biri olan Covid-19 ‘a karşı Türkiye’de “Nano Gümüş” ile dezenfeksiyon uygulamasını yapan ilk firmayız.

Bünyemizde mikrobiyoloji konusunda uzman kimya mühendisi barındırmaktayız. Dezenfeksiyon, mikrobiyoloji konularında uzun süre Ar-ge çalışmaları yapmış ve dünyada uygulanan tüm dezenfeksiyon sistemlerini detaylı olarak bilmektedir.

 

Müşteriye Saygı ve Memnuniyet

As ilaçlama Haşere İlaçlama hizmetleri firmamız, bizi buraya kadar taşıyan ve ilerde de taşıyacak olan saygıdeğer “Müşterilerimiz” olmazsa olmazdı. Bizler bunun bilincindeyiz, sonuna kadar müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Müşteriye olan saygımız kaliteli bir hizmet olarak müşterilerimize yansımaktadır. Kaliteli bir hizmet de bize müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.

Doğaya ve Çevreye Saygı

Haşere (böcek) ilaçlama hizmeti temel olarak kontrol yöntemidir. İnsan sağlığına kötü şekilde etki edebilecek durumları ortaya çıkmadan önce engellemektir. Bilinçsizce kimyasal ilaç kullanımını firma olarak tasvip etmiyoruz. Yeteri kadar, çevreye ve diğer canlılara zarar vermeyecek şekilde hizmet sunmak temel hedefimizdir. Sloganımız olan ” Her çözüm kimyasal değildir” ‘e tam olarak uymaktayız. Gerekli gördüğümüz yerlerde müşterilerimize haşere sorunları için kimyasal olmayan yöntemleri tavsiye etmekteyiz. Doğa bir bütündür, her canlıya ihtiyacımız var.

İstanbulda

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu İlçelerine böcek ilaçlama haşere ilaçlama fare ilaçlama pire ilaçlama tahta kurusu ilaçlama fabrika ilaçlama ofis ilaçlama ev ilaçlama büro ilaçlama Hizmetimiz Mevcuttur.

 

arama terimleri

 

istanbul geneli böcek ilaçlama

istanbul geneli haşere ilaçlama

istanbul geneli fare ilaçlama

istanbul geneli pire ilaçlama

istanbul geneli tahta kurusu ilaçlama

istanbul geneli fabrika ilaçlama

istanbul geneli ofis ilaçlama

istanbul geneli ev ilaçlama

istanbul geneli büro ilaçlama

TÜM HİZMETLERİMİZ

NELER YAPIYORUZ?

RESİM GALERİMİZ

Firmamıza Ait Fotoğraflar

TANITIM VİDEOMUZ

HARİTA

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 7/24
Cumartesi : 7/24
Pazar : -


Özel Durum: AS İLAÇLAMA İstanbul Haşere İlaçlama Dezenfeksiyon

ADRES & TELEFON & E-POSTA

Adres : istanbul

Yetkili Kişi : Muhammet Ali SOYLU
Cep Tel :
Telefon : ödeme bekleniyor
Eposta :ANAHTAR KELİMELER

Bize Ulaşın

AŞAĞIDAKİ FORMDAN BİZE E-MAİL YOLLAYABİLİRSİNİZ.

SOSYAL MEDYA BİLGİLERİ


© copyright 2021 tüm hakları saklıdır
AS İLAÇLAMA İstanbul Haşere İlaçlama Şirketleri Dezenfeksiyon

BİZİ TAKİP EDİN

TASARIM | WWW.REKLAMKUR.COM