DOĞU YILDIZI GIDA DİYARBAKIR KARACADAĞ PİRİNCİ MERCİMEK NOHUT
logo-black

HAKKIMIZDA

Tanıtım & Ön Bilgi

DOĞU YILDIZI GIDA DİYARBAKIR KARACADAĞ PİRİNCİ MERCİMEK NOHUT


DOĞU YILDIZI GIDA DİYARBAKIR

1998 yılında Diyarbakır’da küçük bir fabrikayla ile başlayan yolculuğumuz, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. DOĞU YILDIZI gıda olarak, 23 yılı aşkın bir zamanı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.
Bugüne kadar kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen grubumuz, geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de bölgemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Gıda sektörünün gelişip büyümesinde ve bölgemizi pek çok "ilk" le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü, DOĞU YILDIZI ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için. En son tesisimiz 44 bin metre kare üzerine 12 bin metre kare kapalı alanı ile, pirinçte günde 100 ton, mercimekte günde 50 ton kapasite ile el değmeden tamamen hijyenik ortamlarda paketlenen ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturan tesisimizi kurduk.
Bugün geldiğimiz noktada, bölge sınırlarını aşan markamız 15 ile pazarlanıyor. Sadece Diyarbakırda değil, Türkiye’nin bir çok ilinde bizim ürünlerimiz tercih ediliyor. Türkiye'nin dünyaya açılan bir yüzü olarak; ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.
Bu günlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

İlhan AVCI
DOĞU YILDIZI GIDA 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

 

 

 

* KARACADAĞ PİRİNCİ

* MERCİMEK

* NOHUT

TÜM HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

RESİM GALERİSİ

Firma Tanıtım Resimleri

TANITIM VİDEOMUZ

BİZE ULAŞIN

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : -
Cumartesi: -
Pazar:-


Özel Durum: -

İletişim Bilgileri

Çölgüzeli, Kayapınar/Diyarbakır

Yetkili : İLHAN AVCI
Cep : 533 727 41 94
Cep 2 : 533 727 41 94
Tel : 533 727 41 94
Tel 2: 533 727 41 94İletişim Formu

Bize e-mail yollayabilirsiniz.

DOĞU YILDIZI GIDA DİYARBAKIR KARACADAĞ PİRİNCİ MERCİMEK NOHUT
Cep: 0 533 727 41 94

© Copyright DOĞU YILDIZI GIDA DİYARBAKIR KARACADAĞ PİRİNCİ MERCİMEK NOHUT