KAYSERİ SAMAN YULAF YONCA ALIM SATIM
logo-black

HAKKIMIZDA

Tanıtım & Ön Bilgi

KAYSERİ SAMAN YULAF YONCA ALIM SATIM


KAYSERİ YULAF YONCA ALIM SATIM

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; ileri teknolojileri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi  her zaman en üst düzeyde tutarak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi arttırarak Türkiye’de ve uluslararası platformda başarılı bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaynakların en etkin kullanımı ile güvenilir, fonksiyonel ve kaliteli ürünlerimizle karşılamak.
Kaliteli ürünler üretip, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli ve ülkemize yararlı bir şirket olmak.
Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak.
Daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla, sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, güçlendirilmiş makine parkımız ile gelişmiş, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak global sektördeki başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektir.

TÜM HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

RESİM GALERİSİ

Firma Tanıtım Resimleri

TANITIM VİDEOMUZ

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu

Bize e-mail yollayabilirsiniz.

KAYSERİ SAMAN YULAF YONCA ALIM SATIM
Cep: 0 5394958938

© Copyright KAYSERİ SAMAN YULAF YONCA ALIM SATIM