Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tenteci Otomatik Pergola Tente Sistemleri
logo-black

FİRMAMIZ HAKKINDA

BİZİ TANIYIN

Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tenteci Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Biz Kimiz?


Tutku Reklam ve Tente olarak Kıbrıs’ta hizmet vermekteyiz. çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente, branda, pergola, mafsallı tente sistemlerinin dizayn ve üretimini yapıyoruz.

 

Tutku Reklam ve Tente; uzman kadromuz ve yaptığımız kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payımızı arttırmaktayız ve sürekli yenilediğimmiz üretim teknolojimiz sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabiliyoruz.

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Tutku Reklam ve Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

 

Hizmetlerimiz

 

DİJİTAL BASKI VE TABELA

Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

CAM SİSTEMLERİ

Cam kapılar ve duvarlar, mimari konseptleri saydamlığın zarafetiyle donatır. Sofistike aksesuarlar, işlevselliğin ve tasarımın uyumlu ortaklığını vurgular. Çeşitli donanım seçenekleri, tasarlanabilecek tüm camlı sistemlerin şık bir şekilde uygulanmasını sağlar.

OTOMATİK PERGOLA

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz. Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. T

TENTE

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir pergola sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar. Oval Tente, Raylı Tente, Otomatik Tente, Işıklı ve Geniş Açılımlı Tente Modelleri

 

kıbrıs tenteci, 

girne tenteci, 

kıbrıs pergola, 

girne pergola, 

kıbrıs tente sistemleri, 

girne tente sistemleri, 

kıbrıs otomatik pergola, 

girne otomatik pergola, 

kıbrıs girne otomatik pergola sistemleri,

kıbrıs girne cam sistemleri,

kıbrıs girne dijital baskı ve tabela,

TÜM HİZMETLERİMİZ

NELER YAPIYORUZ?

RESİM GALERİMİZ

Firmamıza Ait Fotoğraflar

TANITIM VİDEOMUZ

HARİTA

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:00-18:00
Cumartesi : 08:0018:00
Pazar : -


Özel Durum: Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tente Otomatik Pergola Sistemleri

ADRES & TELEFON & E-POSTA

Adres : Karaoglanoglu Cad. No 3 99360 Girne KIBRIS

Yetkili Kişi : Güven Gezer
Cep Tel : 5338697295
Cep Tel 2 : 5338697295
Telefon : 5338697295
Telefon 2: 5338697295
Eposta :Bize Ulaşın

AŞAĞIDAKİ FORMDAN BİZE E-MAİL YOLLAYABİLİRSİNİZ.

SOSYAL MEDYA BİLGİLERİ


© copyright 2021 tüm hakları saklıdır
Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tenteci Otomatik Pergola Tente Sistemleri

BİZİ TAKİP EDİN

TASARIM | WWW.REKLAMKUR.COM